MGMT “Congratulations“ – išgryninta nostalgija buvusiems laikams

Kaip sunku vertinti antrąjį MGMT albumą, tikintis atitinkamo įpėdinio jų ankstesniajam “Oracular Spectacular“. Tiksliau, tikintis kažko tokio, ką davė pirmoji albumo pusė – “Time to Pretend“, “Youth“ ir absoliutų šokių aikštelės trečią nakties žudiką – “Electric Feel“. Tie, kas girdėjo visą albumą, turėjo pastebėti, kaip skiriasi pirmoji jo dalis nuo antrosios – joje bene ryškiausias buvo “Handshake“. Naujajame albume gauname antrosios dalies tęsinį.

“Congratulations“ – persmelktas nostalgija ir ritmika. Čia žymiai mažiau pastebima elektronika, atsiranda funk elementų ir greitas tempas, kartkartėmis pristabdomas baladžių (“Someone’s missing“, “Lady Dada’s Nightmare“). Kaip sakė patys MGMT, albumas atspindi po “Oracular Spectacular“ sėkmės kilusią psichozę. Todėl ir “Congratulations“ nesustabdomas bėga, kartais stabteli, viso albumo metu išlieka vientisas, pakilus, tačiau taip pat ir sentimentalus.

Kartais sąskambiai primena netgi bitlus (ar šiaip septyniasdešimtųjų atmosferą), o savo (būsimu) likimu – naujausiąjį Hot Chip “One life stand“, kuris neturi nei vienos tokio kalibro dainos, dėl kurios tos grupės daugiausiai ir yra žinomos plačiojoje visuomenėje. Tačiau nereikėtų bijoti – kaip ir Hot Chip’ų atveju, turime labai gerą albumą, nuosekliai perteikiantį konkrečią idėją.

Sakyčiau, nei vienos blogos dainos. Viskas taip darniai sulimpa klausant nuo pradžios iki pabaigos.

MGMT “Congratulations“ – oficialiai nuo balandžio 13-os dienos

Reklama

1 mintis apie “MGMT “Congratulations“ – išgryninta nostalgija buvusiems laikams

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s