Muzika iš rūbų pardavėjo “Urban Outfitters“

Žinot, kaip būna, kai atsiranda naujas rūbų pardavėjas, bet ne įprastas rūbų pardavėjas, o ypatingas rūbų (suprask, stiliaus) pardavėjas… Po kurio laiko turim “dar vieną“ rūbų pardavėją.

Urban Outfitters legendą išgirdau dar prieš keletą metų – esą egzituoja tokia parduotuvė, kur patys darbuotojai yra svarbiausi, linksminasi darbo vietoje, o ir ji pati labiau primena galeriją nei parduotuvę.

Edinburge UO atsidarė visai neseniai, prieš pat Kalėdų bumą ir, galima sakyti, kas kartą užėjęs pasvajoti (dabar jau ir pamedžioti – išpardavimų pikas) visąlaik kažką išsinešdavau nemokamo. Ir tai vėliau būdavo sugūglinama į grojaraštį. Ten sužinojau ir apie pastarąjį Kitsune rinkinį, ten darkart grįžau prie Diplo, o dar svarbiau, kad atradau Jeremy Jay ir The Drums.

Savo svetainėje UO kol kas siūlo tris LSTN rinkinius, o pačioje parduotuvėje parduoda tų atlikėjų įrašus – nuo Phoenix, Datarock iki Major Lazor septyncolių vinilų.

Ir kaskart užėjus vis skamba kažkas naujo, negirdėto. Kai Topman ar H&M renkasi hipsteriškus bet hitus, UO sugeba kažką iškasti, užčiuopti ir pasiūlyti anksčiau nei tai tampa norma.

Būna net ir taip:

Vakar parsinešiau Diplo “Decent Work for Decent Pay“. Tai, turbūt, labiau spragos užkamšymas nei atradimas, bet vis tiek puikus priedas prie kelnių už £50 £9.

Reklama

3 mintys apie “Muzika iš rūbų pardavėjo “Urban Outfitters“

  1. Šis tavo postas yra skirtas man 🙂 Juokauju, bet taip jaučiuosi. Labai tau pavydžiu – geravališkai. Bet tikrai labai. Beje, fainai rašai.

  2. kodėl juokauji? tikrai ta skirtas. jei ne tu, kažin kokiais klystkeliais ir kaip ilgai būčiau ėjęs, kol atradęs. dėkui dėkui!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s