Devintoji diena neperkant maisto

“Techniškai, tai prekybos centrų nuosavybė, tačiau dar negirdėjau, kad kas nors būtų nubaustas – parduotuvės nesuinteresuotos atkreipti dėmesį į išmetamo maisto problemos mastą“. Guardian rodo istoriją žmogaus, daugiau nei metus nenaudojančio pinigų. Dokumentuojamas ir skippinimas.

Atrodo, jau mėnuo praėjo, kaip mes skippinam po prekybos centrų užkulisius. Iš tikrųjų, dar tik kiek daugiau nei savaitė. Nulis svarų maistui per tą laiką. Ir dar niekada tiek daug nevalgiau jūros gėrybių, įmantrių sūrių ir.. trikampių sumuštinių.

Praeitą naktį sumušėm visus ankstesnius laimikius. Labai sumušėm. Įsivaizduokit – atidarot konteinerį, o jis visas užpildytas šaldytais pyragais, daržovėmis ledais. Atsidarai kitą konteinerį – suši, indiškas maistas. Ir, žinoma, sumuštiniai. Tiesiogine to žodžio prasme, nebepanešėm maišų. Išgelbėjo (ir netikėk Dievu / likimu tokiais momentais) atsitiktinai ant šaligatvio numestas vežimėlis.

...ir kišo karaliai povo plunksnas į gerkles, kad galėtų nesustodami valgyti toliau

Vakarykštė naktis buvo ir baisiausioji iš visų. Konteinerius pradėjo rakinti (nežinom, kiek dėl to kalti mes patys), teritorija ryškiai apšviesta, o kai stūmėm vežimėlį per savo gyvenamąjį rajoną vidury nakties galutinai pasijautėm atkreipiantys per daug dėmesio į save. Ypač, kai einant šalia didesnų gatvių nuolat patruliuoja policija (gerai, kad šįkart jie mūsų nenusprendė patikrinti – būtų buvę labai sunku paaiškint, ką darom su Tesco vežimėliu už 20 minučių kelio pėsčiomis nuo paties Tesco).

Godumas šįkart įveikė mus. Parsinešėm per daug. Įdomu, kaip seksis gyventi, kai pasibaigs šitas mūsų aruodas. Bijau, kad nebūtų sunku vėl valgyti tiesiog ryžius su daržovėmis vietoj suši ar laukinių ryžių su marokietiška vištiena.

Reklama

7 mintys apie “Devintoji diena neperkant maisto

  1. Sutinku ir gailiuosi dėl to, bet radom jį pakeliui ir buvo neįmanomai sunku atsilaikyt. Manau, kad anksčiau ar vėliau jis grįš į savo namus – esam matę jų besimėtančių ir anksčiau, po to dingdavo kažkur – matyt, susirenka prekybos centrai.
    O gal patys parvarysim – šiandien dar stovėjo ten pat, kur ir palikom.

  2. WordPress rodė didelį aktyvumą iš konkretaus bitės linko – patikrinau jį. Tikiuosi, nieko tokio, kad prisijungiau prie diskusijos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s