Antroji skippinimo naktis – nuotykiai įsibėgėja

Keturias valandas miegojęs ir Soulwax’ais prieš snaudulį kovojantis trumpai papasakosiu šios nakties nuotykius.

Susitikome su kitu lietuviu freeganu, kuris jau senas patyręs vilkas. Parodė mums savo vietas, kurios būtent tąnakt nebuvo labai sėkmingos. Dar naktį anksčiau nesėkmingai prabudėjome prie Sainsbury’s – taip ir nesulaukėme jo uždarymo. Vakar nusprendėme darkart pabandyti ir įsitikinti, ar tik sekmadieniais verta tikėtis laimikio. Pasirodo, galima ir paprastą dieną.

Prieš tai Tesco ir Starbuck’s konteinerius iškraustę turėjome du pilnus maišelius. Bet nieko ypatingo, daug saldumynų, o mums juk reikia maisto, kurį galėtume visą dieną valgyti. Todėl Sainsbury’s buvo kaip išganymas – keturi pilni maišai, plyštančios jų rankenos ir… policijos dėmesys.

Prasilenkiant su jų automobiliu taip ir pasijuokiau: tik policijos ir tetrūko. O jie nieko nelaukdami apsisuko ir sustojo prie mūsų. Neįsivaizduoju kodėl, bet mūsų akivaizdų sutrikimą jie palaikė nemokėjimu kalbėti angliškai (ar dar kažkuom kitu, bet nekenksmingu visuomenei) bei patys pradėjo siūlyti mums mūsų istoriją, t.y. kad mes einame apsipirkę namo. Ir mes, žinoma, tik linkčiojom galva. Tuo metu jau galvojau, kaip reikės paaiškinti kuo nekalčiau, kad nevagėm mes to maisto, bet jie patys padarė visą darba už mus.

Gaila, kad šįkart maistas nebuvo gražiai sudėtas dėžėse, o šiukšlių maišuose – grįžę turėjome viską plauti, kas mažina freeganismo ekologiškumą. Visgi, viliuosi, kad kaštai mažesni už naudą.

Penkios dienos neperkant maisto. Ir tikrai bus daugiau.

Reklama

1 mintis apie “Antroji skippinimo naktis – nuotykiai įsibėgėja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s